Chiny Optyczne obrotowe enkodery producent
PROFESJONALNY PRODUCENT ENKODERA OD 2001 ROKU

Enkodery inkrementalne i absolutne - wszystko w wysokiej jakości

Wycieczka po fabryce

Shanghai Hengxiang Optical Electronic Co., Ltd. Fabryka
Chiny Shanghai Hengxiang Optical Electronic Co., Ltd. fabryka
Chiny Shanghai Hengxiang Optical Electronic Co., Ltd. fabryka

Dostać Optyczne obrotowe enkodery & Enkoder obrotowy o wysokiej rozdzielczości Teraz!

Kliknij tutaj, aby poprosić o wycenę

1. Oscyloskop Tektronix (12 zestawów)

Oscyloskop może wyraźnie wyświetlać napięcie, częstotliwość i fazę mierzonego punktu itp. W aplikacjach elektronicznych, eksperymentalnych i konserwacyjnych, a eksperymentator konserwacyjny może łatwo znaleźć problem, porównując go z kształtem fali wskaźnika.

2. Japan JUKI Automatic SMT Machine (2 SETS)

Automatyczna maszyna SMT to urządzenie do automatycznego i precyzyjnego umieszczania komponentów z dużą prędkością i wysoką precyzją, i jest najbardziej krytycznym i skomplikowanym urządzeniem w całej produkcji SMT. Maszyna SMT jest głównym wyposażeniem linii produkcyjnej SMT. Maszyna SMT przekształciła się z wczesnej maszyny mechanicznej SMT o niskiej prędkości obrotowej do wysokoobrotowego, optycznego urządzenia SMT do centrowania i przekształciła się w modułowe i elastyczne połączenie.

3. Maszyna do sitodruku (3SETS)

4.High-precision dwuwymiarowa tarcza pomiaru maszyny (6 SETS)

Linijka kratowa jest niewielkich rozmiarów, łatwa w produkcji, wygodna w montażu, zapewnia wysoką dokładność pomiaru i łatwo dzieli uzyskany sygnał fotoelektryczny.

  

5. Maszyna do produkcji łożysk o wysokiej precyzji (8 SETS)

Wysokie precyzja z maszyną prasującą polega na wprowadzeniu sygnału sterującego, takiego jak prędkość ładowania, przemieszczenie i wartość siły na interfejsie użytkownika prasy. Prasa odbierze sygnał przez odpowiedni czujnik i porówna go z wielkością wejściową, następnie wyprowadzi odpowiedni sygnał sterujący i wykona. Mechanizm wzmacnia sygnał, aby wykonać odpowiednie czynności, dzięki czemu prędkość ładowania i kontrola położenia prasy są bardzo elastyczne i wygodne.

6. Zintegrowana Stacja Rozliczeniowa (9 ZESTAWÓW)

Inne maszyny do testowania i regulacji nie są na liście, jeśli są zainteresowane, skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji.

Szczegóły kontaktu