Obsługiwanych jest do 5 plików, każdy o rozmiarze 10 MB. dobrze
Shanghai Hengxiang Optical Electronic Co., Ltd. 86-21-54613487 fang@shhxgd.cn
Aktualności Uzyskaj wycenę
Dom - Aktualności - SZANGHAJ HENGXIANG

SZANGHAJ HENGXIANG

December 28, 2018

Shanghai Hengxiang Optical Electronics Co., Ltd. jest przedsiębiorstwem high-tech, specjalizującym się w tworzeniu, badaniach, produkcji i marketingu precyzyjnych koderów optycznych.Posiadamy dojrzałe, niezależne możliwości badawczo-rozwojowe, co pozwala dostosować produkcję ekskluzywnych modeli w oparciu o potrzeby nowych produktów technologii rozwoju.Założyliśmy w 2001 roku i eksportowaliśmy produkty do kraju i za granicą po 21 latach sedymentacji.Zajmujemy się głównie enkoderem, soczewką optyczną, produktami germanowymi itp. Ścisła kontrola jakości produktu i wysoka precyzja oraz wysoki standard technologii głębokiego przetwarzania obsługują windę, silnik, CNC, tekstylia, robota, energię wiatrową, medyczną, linię montażową sprzęt i inne branże automatyki.

Koncentrujemy się na byciu znaną marką w dziedzinie precyzyjnych enkoderów optycznych i dążymy do bycia liderem w międzynarodowych enkoderach precyzyjnych.

„Precyzja w wykrywaniu dla życia w technologii Sci-Tech”.„Hengxiang będzie przestrzegać korporacyjnych zasad „uczciwości, precyzji i pragmatyzmu, zorientowania na klienta, jedności i wzajemnego sukcesu”.